⚽️ Branky: Kunz ⚽️⚽️, vlastní
ŽK: Staniek
Sestava: Pavlík - Gráf (K), Staniek, Kunz, Surovec, Keňo, Bondarenko, Kořenek, Pilch, Matejov, Kuneta / Michel, Segeťa, Švancara, Gajdošík, Widura, Baláž, Groman.
Trenéři: Mokrohajský, Brezovský
Hodnocení trenéra Mokrohajského: Velmi kvalitní zápas od obou mužstev byl k vidění na menší umělé trávě v Prostějově. První poločas se vyznačoval velkou bojovností a četnými souboji. Nám pomohl laciný vlastní gól domácích a dvěma krásnými akcemi jsme rozhodli na konečných 0:3. Po minulé nespokojenosti, tentokráte velká kvalita a pochvala pro tým.
U17
✅ 1. SK Prostějov - MFKV 0:2

⚽️ Branky: Widura ⚽️, Tkačík ⚽️
ŽK: Tkačík
Sestava: Lech - Posmyk, Widura, Střižík, Hloch, Kubla, Antonín, Tkačík, Baláž, Kapler (K), Kalafut / Trnka, Sojčák, Coufal, Suchý, Koulizakos, Štirba.
Trenéři: Mooc, Kapler
Hodnocení trenéra Mooce: V Prostějově jsme odehráli velmi těžký zápas s domácím týmem. Soupeře jsme měli zmapovaného, první poločas jsme si vypracovali dvě velké tutovky a soupeř jednu, kterou nikdo neproměnil. V šatně jsme si řekli taktiku na druhý poločas a po deseti minutách bylo skóre 2:0 pro nás. Naše nacvičená standardní situace vyšla na výbornou a Widura otevřel skóre po krásné hlavičce. V zápětí jsme po rychlé akci na jeden dotek vyšachovali obranu a Tkačík zvýšil na 2:0. Prostějov se tlačil do útoku, ale naše obrana s našim výborným brankářem v bráně šance domácích zastavily.
Mohli jsme navýšit skóre po našich akcích, ale šance jsme nedaly. Musíme jen chválit, hráli jsme o první místo v tabulce a zvládli jsme to na jedničku. Soupeř byl moc kvalitní, ale my jsme byli dnes prostě výborní. Umíme tyto důležité zápasy vyhrávat a v týmu panuje velká chemie a výborná týmová parta. Musíme pochválit našeho brankáře, který předvedl parádní výkon. Děkujeme a jen tak dále.