✅ SK Uničov - MFK VÍTKOVICE 1:5
⚽️ Branka: Kohut ⚽️, Staniek ⚽️, Matejov ⚽️, Balavajder ⚽️, Kunz ⚽️
Trenéři: Mokrohajský, Drnovský
Sestava: Pavlík - Michna, Staniek, Pavlišinec, Gráf, Tkáč, Kunz, Kohut, Balavajder, Bílek, Matejov / Trantina, Kořenek, Švancara, Indra - Michel, Hrtoň.
Hodnocení trenéra Mokrohajského: Utkání začalo velmi dobře, kdy jsme vyřešili brejkové situace gólovým zakončením a ujali se vedení 2:0. Utkání přešlo do mnoha soubojů a fotbalovost šla stranou. Přesto jsme v našich útocích byli nebezpeční, zakončovali a zaslouženě vyhráli.

U17
❌ SK Uničov - MFK VÍTKOVICE 4:2

⚽️ Branky: Pira ⚽️⚽️
Trenéři: Laslop, Brezovský
Sestava: Klus - Michel, Raběčný, Kubla, Woznica, Tomášek, Pira, Sikora, Baláž, Rygol, Ulmann / Střižík, Trantina - Hloch, Lech.
Hodnocení trenéra Laslopa: Po první půli kdy jsme vedli 2:0 po brankách Piry a hráli dobře, přišel druhý poločas a s ním částečné uspokojení. Když domácí snížili 25 minut před koncem na 2:1, tak ovládli zcela hru a my jim svými chybami pomohli k dokonalému obratu. Doufám, že si hráči vezmou z této zbytečné porážky ponaučení do budoucna.