×

U7 - Aktuality

HODNOCENÍ SEZÓNY ŠÉFTRENÉREM
HODNOCENÍ SEZÓNY ŠÉFTRENÉREM

vloženo 17.05.2021

⚽️ Šéftrenér naší mládeže, Jan Laslop se vyjádřil k několika bodům a zhodnotil uplynulou sezónu, která sice pokračuje i nadále ovšem již bez soutěžních utkání.
Postupně pro Vás budeme analyzovat všechny kategorie z ukončené sezóny, kde nebude chybět ani hodnocení trenérů.

Mistrovská sezóna 2020-21 byla předčasně ukončena, co to pro Akademii znamená?
◽ První rok činnosti samostatné mládeže Akademie MFK Vítkovice probíhal podle našich představ, které jsme před sezónou měli. Vytýčené sportovní cíle se nám dařilo naplňovat. Bylo v plánu obsadit v žácích a dorostu první příčky a postoupit do vyšších soutěží. Bohužel přerušení soutěže díky pandemii a následné zrušení celé soutěže nám tyto plány nabouralo. Věřím, že díky tomu, že jsme se umístili na prvních pozicích tak naše případné postupy se podaří a mládež Vítkovic bude hrát soutěže, které jim přísluší a dokazovat nadále, že v klubu se pracuje s mladými na vysoké úrovni.

Cíl do konce sezóny:
▫️ Do konce sezóny budeme trénovat podle dané situace, co nám bude dovoleno a samozřejmě budeme chtít i hrát zápasy byť jen přátelské.

Ambice klubu do budoucna:
▫️ Ambice klubu zůstávají stejné jako před sezónou, hrát v mládeži co nejvyšší soutěže a vychovávat pro dospělý fotbal výborné fotbalisty jako v minulosti.

Spolupráce se ZŠ Klegova:
▫️ Proslýchalo se, že spolupráce s Klegovou končí. Nejprve chci uvést, že od nového školního roku dochází ke sloučení obou sousedních škol, ZŠ Klegova a ZŠ MUDr.Emilie Lukášové a fungovat budou pod názvem – ZŠ MUDr.Emilie Lukášové a Klegova.
Pro nás je, ale podstatné, že Smlouvu o spolupráci s novým subjektem budeme mít jako klub my, takže se pro naše mladé fotbalisty ve škole nic nemění a všechny stávající podmínky zůstanou zachovány.

O nové sezóně:
▫️ Co se týká nové sezóny, tak příprava se už normálně plánuje, protože věřím, že situace bude už stabilizovaná a bude se trénovat a hrát zápasy bez jakéhokoliv omezení.

Facebook

Reklama

ad

Tabulka

Tým Z B
1. Polanka n. Odrou 11 26
2. Frýdlant nad O. 11 25
3. Rýmařov 11 22
4. Frenštát pod R. 11 20
5. Bílovec 11 20
6. Karviná B 10 15
7. Bohumín 10 15
8. Opava B 11 15
9. Nový Jičín 11 15
10. MFK Vítkovice 11 13
11. Bruntál 11 12
12. Dětmarovice 11 7
13. Havířov 11 5
14. Heřmanice Slezská 11 4