×

Aktuality

PŘEDSTAVUJEME NOVÉ HRÁČE A-TÝMU
PŘEDSTAVUJEME NOVÉ HRÁČE A-TÝMU

vloženo 09.04.2022

Vítkovičtí fotbalisté v zimní pauze výrazně obměnili kádr, jména už fanoušci v minulých týdněch slyšeli, ovšem pojďme si stručně představit, kdo jsou nové akvizice MFK vlastně zač.
Matěj Domink (Baník Ostrava) – Po pozdějším začátku v Hrabové se přesunul coby brankář do Baníku Ostrava, v posledních letech aktuálně dvacetiletý fotbalista však spíše hostoval v Hlučíně a naposledy v Hlubině. Více v našem rozhovoru.

Tamajka Jakub (Baník Ostrava) - Dvacetiletý obránce je odchovancem Baníku Ostrava prošel za řekou všemi mládežnickými kategoriemi, zahrál si i nejvyšší dorosteneckou ligu nebo MSFL za juniorku. Na podzim si připsal osm startů ve třetí lize za Frýdek Místek. Třikrát navlékl dres reprezentace U18.

Zouhar Filip (Baník Ostrava) – Odchovanec Krnova přešel do Baníku v roce 2015, o tři roky později si na rok a půl odskočil do Karviné. Za měsíc dvacetiletý obránce na podzim odehrál 8 utkání za B-tým FCB v MSFL.

Raška Jan (Hlučín) – Dnes již dvacetiletý fotbalista v roce 2011 přestoupil z Vratimova do Petřkovic a následně i Hlučína, odkud 4 roky hostoval dokonce i ve Vítkovicích. V mužích pak šikovný stoper sbíral první zkušenosti s MSFL v Petřkovicích, na podzim pak vyztužil defenzívu konkurenční Polanky.

Vrbka Jakub (Baník Ostrava) – S fotbalem rychlonohý záložník začínal v Rožnově pod Radhoštěm, odkud poté několik let hostoval v FCB, kam nakonec i zamířil. Posléze hostoval ve Vítkovicích a předloni také v Karviné. Loni sbíral zkušenosti ve Frýdku-Místku, ve 12 zápasech se prosadil dvakrát.

Opatřil Josef (Hlučín) – První fotbalové krůčky prožil v FC Ostrava Jih, odkud si jej vytáhl Uničov, v roce 2010 však záložník přestoupil do Baníku Ostrava, kde se dostal až do juniorky. Následně přišla hostování v Markvartovicích a přestup do Nového Jičína. Ovšem nakonec v roce 2019 dnes již osmadvacetiletý podhrot přestoupil do Hlučína, kde za poslední tři roky nasbíral 2 branky v 56 utkáních.

Pyclík Ondřej (Hlučín) – Do krachu v roce 2011 byl vítkovickým odchovancem, poté však přestoupil do nedalekého Hlučína, odkud jeho kroky po roce směřovaly do Baníku Ostrava. Následně hostoval v Zábřehu na Moravě a hrál 2. slovenskou fotbalovou ligu za SK Senec, ve dvanácti zápasech se dvakrát prosadil. V roce 2017 přestoupil do HFK Olomouc, po roce do Nového Jičína a následně Hlučína, který je jeho klubem až do teď. Celkově má na svém kontě Ondřej 62 startů v MSFL a v nich 9 branek. Na podzim osmadvacetiletý útočník hostoval v taktéž divizním Frenštátě, za který se prosadil čtyřikrát.

Latocha Jan – Třinecký odchovanec si zahrál také v Č. Těšíně a juniorskou ligu v Karviné, poslední rok a půl však dvaadvacetiletý útočník působil v Rakousku, konkrétně v FC Ober-Grafendorf.

Facebook

Reklama

ad

Tabulka

Tým Z B
1. FK Hodonín 1 3
2. SK Hanácká Slavia Kroměříž 1 3
3. FC HLUČÍN 1 3
4. SK Uničov 1 3
5. ČSK Uherský Brod 1 3
6. FC Slovan Rosice 1 3
7. 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí 1 3
8. FC TRINITY Zlín, a.s. 1 1
9. FK Frýdek - Místek 1 1
10. 1. FC SLOVÁCKO B 1 1
11. SFK Vrchovina 1 1
12. MFK VÍTKOVICE 1 0
13. FC Velké Meziříčí 1 0
14. FC Baník Ostrava 1 0
15. SK Kvítkovice 1 0
16. SK Hranice 1 0
17. FK Blansko 1 0
18. 1. SC Znojmo FK 1 0