×

Aktuality

SEDMNÁCTKA NAVÝŠILA NÁSKOK NA ČELE TABULKY, DEVATENÁCTKA NEPROHRÁLA JIŽ 9 UTKÁNÍ

vloženo 02.01.2023

12. kolo MSDD-E

SFC Opava U18 - MFKV 1:1
⚽️ Branka: Keňo ⚽️
ŽK: Keňo, Kuneta
Sestava: Pavlík - Gráf (K), Staniek, Kunz, Segeťa, Surovec, Keňo, Bondarenko, Kořenek, Pilch, Matejov/ Michel, Pavlišinec, Kuneta, Švancara, Gajdošík, Baláž, Lech.
Trenéři: Mokrohajský, Brezovský
Hodnocení trenéra Mokrohajského: Utkání předních družstev z tabulky, kde oba týmy mohli dát vítězný gól, ale golmani byli proti. Zápas měl dobrou kvalitu a nasazení až do samého závěru. Pochvala pro hráče za dodržení taktiky.
U17
✅ SFC Opava U16 - MFKV 1:4

⚽️ Branky: Hloch ⚽️⚽️, Štirba⚽️, Baláž ⚽️
Sestava: Lech - Posmyk, Štirba, Střižík, Hloch, Kubla, Antonín, Rygol, Tkačík, Kapler (K), Kalafut /Trnka, Kuneta, Koulizakos, Coufal, Suchý, Baláž.
Trenéři: Mooc, Kapler
Hodnocení trenéra Mooce: Fantastický výkon!!! Dnes se střetly dva nejlepší týmy soutěže. Začátek utkání a dvě obrovské tutovky, které domácí gólman vychytal a z protiútoku dostáváme gól. Naši kluci od inkasovaného gólu hráli trpělivě a podle našich instrukcí.
Výkon Hlocha byl výborný - srovnal a následně navýšil vedení našeho týmu do poločasu. Za stavu 2:1 jsme zahodili penaltu po krásném úniku Tkačíka. Po poločase jsme Opavu zatlačili a hráli výborný fotbal. Jde vidět naše sebevědomí a dominance na míči.
Hrajeme moderní fotbal vše v rychlosti na pár doteků a umíme vyhodnotit herní situace. Tento tým pokračuje v dominanci, jako minulý rok v žákovské lize. Gratulace domácího trenéra byla na místě a děkujeme. Jsme rádi, že se nám po zranění vrátil náš kapitán Max Kapler, který společně v útoku s Hlochem vytvořili nebezpečné duo. Musíme pochválit celý tým jak za zápas i za tréninkové jednotky, kde pracují na 100% a vše přenášejí do zápasu.
Naše prvenství v tabulce je zasloužené, jen tak dále. Děkujeme.