×

Aktuality

TURNAJ RYTÍŘE VÍTKA 2022

vloženo 17.05.2022

1️⃣6️⃣ týmů, 4️⃣ hřiště, přes 2️⃣2️⃣0️⃣ hráčů - to vše a mnohem více bylo k vidění první květnový den na turnaji starších přípravek. Přinášíme vám zhodnocení turnaje očima organizátora a trenéra U11.
Hlavní slovo organizátora turnaje, Miroslava Dvořáka: Druhý ročník turnaje RYTÍŘE VÍTKA, který byl naplánován na první květnovou neděli proběhl na výbornou. I když nám v pátek večer pro nemoc vypadl tým MFK Karviná, tak se nám podařilo domluvit s týmem FK Polanka za což jim patří velký dík. Turnaj jsme mohli odehrát v plném složení 16 týmů rozdělený do čtyř skupin. Od rána panovalo krásné slunečné počasí, každý z týmů odehrál 8 utkání a celkově 160 minut fotbalového zápolení. Na 4 hřištích se vystřídalo bezmála 220 hráčů, kteří si turnaj náramně užili. Z celkového vítězství se radovala Sigma Olomouc, která porazila ve finále SFC Opavu penaltou pár minut před koncem utkání v poměru 1:0. Všichni účastníci odjížděli spokojeni se slovy že se k nám příští rok určitě vrátí což je ta největší odměna.
Detailnější informace z turnaje týkající se naší U11 přineseme v dalším příspěvku.
Děkujeme všem, kdo byl součástí tohoto turnaje a těšíme se za rok v ročníku číslo 3.

Kategorie U11 byla také součástí tohoto dobře obsazeného domácího turnaje. Přinášíme vám report z turnaje včetně fotogalerie (na faceboku). Jedenáctka obsadila konečné dvanácté místo na turnaji.
MFKV - Valašské M. 0:2

Sestava: Blažek, Fischer, Gajdušek, Luzar, Strakoš, Suchomel, Tomis, Vaněk, Tymoč, Pokuta, Hrdlička, Řehůřek.
Trenéři: Dvořák, Vaclík
Hodnocení trenéra Vaclíka: S předvedeným výkonem všech kluků jsem spokojený. Kluci do zápasů dali všechno. Bylo vidět, že na konci turnaje už toho měli plné kecky. Střídaly se lepší a slabší zápasy - to je však u kluku v této kategorii normální. Nejvíce mě mrzí derby s Baníkem, kdy jsme prohráli nestatně na penalty. Hlavně jsem rád, že nám celý den vyšlo počasí a kluci si turnaj užili! Děkuji všem za účast.