×

Aktuality

U11 NA VÍTEK CUPU

vloženo 12.08.2021

Domácí turnaj VÍTEK CUP je již za námi. Tento ročník jak již víte, vyhráli kluci z Polska, konkrétně Zaglebie Sosnowiec. My vám přinášíme ještě fotogalerii a hodnocení trenerů z pozice kategorie MFKV U11.

Sestava: Tomis, Adámek, Hladký, Blažek, Holuša, Luzar, Kubíček, Pokuta, Janík, Fischer Roman, Fischer Jan, Fischerová.
Trenéři: Dvořák, Fischer, Vaclík
Hodnocení trenéra Dvořáka: Na konci prvního tréninkového týdne si kluci poprvé vyzkoušeli jaké to je hrát na půl hřiště ve formátu 7 + 1. Pro kluky to bylo úplně nové, budou se s tím v průběhu sezóny seznamovat a učit se hrát na větším prostoru. Protože se přípravky U11 pomalu připravují na přechod do žáků tak fotbal už nebude jen o bezhlavém kličkování, ale také o spolupráci více hráčů, dobrém výběru místa a taky hodně o běhání. Zaglebie Sosnowiec vyhrál všechna utkání, nedostal ani gól a při skóre 40:0 všem ukázal jak může vypadat mládežnický fotbal. Kluci z Polska byli výborně rychlostně a technicky vybavení a po zásluze vyhráli Vítek cup 2021 pro kategorii U11.