×

Aktuality

U15 NA SOUSTŘEDĚNÍ V JÍŽNÍCH ČECHÁCH
U15 NA SOUSTŘEDĚNÍ V JÍŽNÍCH ČECHÁCH

vloženo 27.07.2022

Naše U15 vyrazila minulé pondělí na startu přípravy na soustředění do Tábora. Skupinu 27 hráčů čekaly tréninkové jednotky, regenerace, bazén, zápasy s Táborskem, Budějovicemi a další aktivity. Nechyběla ani teambuilding část, kdy si každý hráč pro své spoluhráče připravil prezentaci, kterou odprezentoval.
 Soupiska: Škodoň, Horký, Jureček - Daněk, Řehák, Vinárek, Brož, Ctibůrek, Jurásek, Janků, Šindler, Wozniak, Čala, Kawulok, Pospíšil, Jankovič, Turek, Hlávka, Švrček, Shavolkin, Mika, Doležel, Theimer, Tončík, Polášek, Mohelník, Czene.
MODELOVÝ ZÁPAS
Modří 4:2 Červení

Branky: Mohelník⚽️⚽️⚽️, Turek⚽️
Branky: Tončík⚽️, Janků⚽️
Sestava - Horký - Pospíšil, Řehák, Čala - Hlávka, Jankovič, Šindler, Jurásek, Doležel - Wozniak,Mohelník, Czené, Turek.
Sestava - Škodoň, Jureček - Vinárek, Daněk, Kawulok - Brož, Ctibůrek, Mika, Theimer, Polášek - Tončík, Janků, Švrček, Shavolkin.
✖️ Táborsko U16+U15 - MFKV 9:0
Sestava : Horký - Kawulok, Pospíšil, Čala - Jankovič(C), Mika, Theimer, Doležel, Hlávka - Wozniak, Polášek / Czené, Turek, Švrček, Jureček.
Trenéři - Holiš D., Kovář, Růža, Holiš R.,
Hodnocení trenéra Holiše: Hned v prvním týdnu přípravy jsme vyjeli na soustředění do Tábora. Zhodnotím čtyři věci. Chování a nastavení hráčů bylo skvělé, jediná cesta jak být úspěšný. Ve středu jsme sehráli modelový zápas 2x25 minut, kdy jsme chtěli vidět všech 27 hráčů v zápasovém zatížení. Viděli jsme top výkony, zvlášť Mohelník, který se celé soustředění prezentoval skvěle. Ve čtvrtek jsme odehráli zápas s Táborem, kdy jsme nominovali 13 hráčů, kteří bojují o místo v kádru pro příští sezónu. Byli jsme horší v každé činnosti a zaslouženě prohráli. Skvělé výkony podali Jankovič, Mika, Pospíšil-když nezapomene co jsem mu řekl, bude výborný. V pátek mělo hrát dalších 13 hráčů proti ligovým Českým Budějovicím bohužel nás všechny postihla chřipka, takže jsme museli jet domů -moc děkuji všem jak jsme v této nepříjemné situaci spolu drželi. Kameny celého domečku jsou Jurásek, Daněk, Vinárek, Škodoň, Řehák. Když půjdou příkladem tito kluci, budeme úspěšní. Na závěr bych moc chtěl pochválit Martina Růžu. Jel s námi jako trenér a ukázal obrovský potenciál.

Facebook

Reklama

ad

Tabulka

Tým Z B
1. FK Hodonín 1 3
2. SK Hanácká Slavia Kroměříž 1 3
3. FC HLUČÍN 1 3
4. SK Uničov 1 3
5. ČSK Uherský Brod 1 3
6. FC Slovan Rosice 1 3
7. 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí 1 3
8. FC TRINITY Zlín, a.s. 1 1
9. FK Frýdek - Místek 1 1
10. 1. FC SLOVÁCKO B 1 1
11. SFK Vrchovina 1 1
12. MFK VÍTKOVICE 1 0
13. FC Velké Meziříčí 1 0
14. FC Baník Ostrava 1 0
15. SK Kvítkovice 1 0
16. SK Hranice 1 0
17. FK Blansko 1 0
18. 1. SC Znojmo FK 1 0