✅ MFKV - ŠSK Bílovec 3:1
⚽️ Branky: Segeťa ⚽️, Kunz ⚽️, Kořenek ⚽️
Sestava: Pavlík, Groman - Pavlišinec, Gráf, Widura, Bondarenko, Matejov, Kořenek, Segeťa, Kunz, Surovec, Staniek, Hloch, Tamajka, Michel, Kubíček, Kuneta, Keňo, Gajdošík, Tomášek.
Trenéři: Mokrohajský, Brezovský
Hodnocení trenéra Mokrohajského: V pátek a sobotu jsme odehráli další dvě přípravná utkání, která se nesla ve znamení poznávání nových hráčů, kteří se podělili o minutáže v utkáních. Každý zápas byl odlišný - páteční v N. Jičíně (3:2) jsme zápasili se špatnou přihrávkou a koncovkou, navíc soupeř byl velmi produktivní a tak nás potrestal brankově. Kdežto sobotní utkání s Bílovcem, již měl z naší strany lepší parametry a trochu se blížil představám jak pokračovat dále
U17
✅ MFKV - ŠSK Bílovec 4:1

⚽️ Branky: Kapler ⚽️, Koulizakos ⚽️, Antonín ⚽️, Kubla ⚽️
Sestava: Šharikov, Sojčák, Ulmann, Tamajka, Kolář, Kubla, Antonín, Kalafut, Střižík, Kapler, Závěta, Štirba, Koulizakos, Trnka, Kanclíř, Lech.
Trenéři: Mooc, Kapler
Hodnocení trenéra Mooce: V druhém přípravném utkání jsme opět rotovali se sestavou a zkoušeli naše borce na různých postech. První poločas nebyl až tak dominantní jak ten druhý.
Dnešní zápas nám opět ukázal, kde se musíme zlepšit. Jinak dnešní vítězství je zasloužené a naše borce chválíme za předvedený výkon.