MFK VÍTKOVICE - Valašské Meziříčí 3:3
⚽️ Branky: Kohut ⚽️⚽️⚽️
Trenéři: Mokrohajský, Drnovský
Sestava: Pavlík - Michna, Staniek, Pavlišinec, Gráf, Trantina, Kohut, Trojanovský, Balavajder, Bílek, Holcman ? Kunz, Švancara, Matejov, Přeček.
Hodnocení trenéra Mokrohajského: Velmi kvalitní utkání, které pro nás nezačalo dobře. Neproměnili jsme sólo na brankáře, nedali ani penaltu a soupeř z brejku skóroval ve 13 minutě. Naše korekce přišla poměrně rychle, kdy byl sražen v pokutovém území Trojanovský a Kohut již pokutový kop proměnil. Bohužel naše pravá strana si opět vzala oddechový čas a soupeř navýšil na 1:2. Ve druhém poločase platilo nedáš dostaneš a po naší ztrátě na půlce hřiště soupeř navyšuje na 3:1. Naše snaha a tlak trvá, ovšem neproměňujeme nebo nedotahujeme další šance. Až v závěru utkání se nám podaří Kohutem dvakrát skórovat a doslova vydřít alespoň bod, který si určitě zasloužíme. Nutno podotknout, že soupeř hrál velmi dobře.

U17
MFK VÍTKOVICE - Valašské Meziříčí 0:5
Trenéři: Laslop, Brezovský
Sestava: Lech - Trantina, Kalafut, Raběčný, Kavka, Kubla, Woznica, Pira, Sikora, Coufal, Rygol ? Hloch, Střižík, Keňo, Přeček.
Hodnocení trenéra Laslopa: Soupeř zaslouženě zvítězil, přehrával nás hlavně díky fyzické převaze. Rozdíl jednoho až dvou roků byl na hřišti znát.