×

Aktuality

V HOLICÍCH DVĚ TĚSNÉ PORÁŽKY

vloženo 22.11.2021

U19 se v dohrávce střetla s dosavadním lídrem tabulky. Do posledního hvizdu bylo k vidění napínavé utkání. Mladší kategorie o poločase vedla již 0:2, bohužel soupeř utkání dokázal otočit.

U19
❌ 1. HFK Olomouc - MFK VÍTKOVICE 2:1

⚽️ Branky: Kohut ⚽️
Sestava: Hatoň - Michel, Staniek, Gráf, Tkáč, Kunz, Kohut, Balavajder, Švancara, Bílek, Matejov / Trantina, Kořenek, Indra, Pavlišinec  (Pavlík, Raběčný, Hloch J.).
Trenéři: Mokrohajský, Drnovský
Hodnocení trenéra Mokrohajského: Domácí hráči potvrdili proč jsou v tabulce první a zaslouženě šli do vedení. Nám se až druhý poločas částečně dařilo soupeře ohrozit. Po snížení na rozdíl jediného gólu jsme se začali dostávat do vícero příležitostí, tu největší zahodil Ondra Kořenek v závěru zápasu, kdy nepřekonal z blízka domácího brankáře.

U17
❌ 1. HFK Olomouc - MFK VÍTKOVICE 3:2

⚽️ Branky: Kubla ⚽️, Hloch J. ⚽️
Sestava: Lech - Kalafut, Raběčný, Kubla, Jan Hloch, Tomášek, Pira, Sikora, Baláž, Rygol, Ulmann ? Woznica, Keňo, Martin Hloch.
Trenéři: Laslop, Brezovský
Hodnocení trenéra Laslopa: Výborné utkání hrané s velkým nasazením, tempu a s šancemi na obou stranách. V první půli jsme byli efektivnější my a v druhé domácí. Rozhodující branku jsme inkasovali pouhé čtyři minuty před koncem, ale i přesto jsme si dokázali vytvořit ještě další šance, ale ty domácí už se štěstím ubránili. I přes porážku kluci zaslouží pochvalu za předvedený výkon.