×

A-Tým - Aktuality

VYROVNANÁ HRA, ALE KRUTÉ SKÓRE: RÝMAŘOV - VÍTKOVICE 5:1

vloženo 19.09.2021

Po třech výhrách na půdě soupeře se Vítkovičtí vydali prodloužit sérii do Rýmařova. Přestože začali dobře hrubka v defenzívě zavinila nepříznivé skóre, ve druhém poločase pak přišla červená karta a divoký závěr při hře vabank. Konečné skóre 5:1 pro domácí.

SK JISKRA RÝMAŘOV - MFK VÍTKOVICE 5:1 (1:0)

Branky: 13., 72. a 87. Navrátil, 84. a 90. Jeřábek – 84. Kohut. ŽK: Jaroň, Kalfas, Macík, Tomáš – Navrátil. ČK: 59. Jaroň (2. ŽK). Rozhodčí: Šimeček - Žurovec, Bebenek.
Rýmařov: Kameník – D. Furik, K. Kocúr, Kolísek, Hleba (70. Tihelka) – Procházka, M. Furik (87. Krywda), Konečný, J. Furik (90. J. Kocúr) – Kršek (46. Jeřábek), Navrátil.
Vítkovice: Mrozek – Kalfas, Macík, Romaněnko, Gula (24. Kouřil, 80. Leixner) – Motyčka – Jaroň, Tkáč (64. Kubušek), Václavík – Tomáš, Kohut.

Trenér Pištěk: "Výsledek 5:1 vypadá šíleně, ale poslední tři góly jsme dostali během šesti minut v závěru poté, co jsme i v 10 lidech, díky vyloučení Jaroně v 59. minutě, dokázali soupeře zatlačit a snížit. Museli jsme to však otevřít a bohužel jsme inkasovali tři branky z protiútoků, domácí měli vepředu obrovskou kvalitu. Konečné skóre je tak až moc kruté.“

„V prvním poločase jsme kluky nabádali, že nesmíme Rýmařov pustit do tlaku, který na svém hřišti často mají. To se nám podařilo, kontrolovali jsme hru a byli spokojeni. Jenže zlomový okamžik nastal ve 13. minutě, kdy jsme nepřesnou přihrávkou poslali do úniku Navrátila a ten si v zakončení poradil. Domácí to nakoplo a nás to srazilo. Chtěli jsme vyrovnat, věděli jsme, že máme na to, abychom si nějaký ten bod odvezli. Bohužel Rýmařov i s přispěním pana rozhodčího rozkouskoval hru natolik, že jsme se neměli šanci do ní dostat. Druhý zlomový moment nastal po hodině hry, kdy nám podle mého názoru necitlivě vyloučili Jaroně a my tak museli opět dohrávat v deseti. I tak jsme byli soupeře schopni zatlačit do jeho šestnáctky, za což musím kluky pochválit. Bohužel z protiútoku jsme dostali na 0:2, podařilo se nám sice snížit Kohutem, jenže při hře vabank přišly tři góly do naší sítě. Vezeme si tedy domů debakl. Trošku na nás spadla deka a přerušili jsme venkovní sérii, tak snad příští sobotu přerušíme i tu domácí a konečně zůstanou tři body na Vítku."