A tým si připisuje třetí vítězství v přípravě v řadě!

Více
DALŠÍ VÍTĚZNÉ UTKÁNÍ A TÝMU V PŘÍPRAVĚ

vloženo 27.02.2023

A tým v dnešním utkání dokázal porazit rezervu Opavy. Další přípravné utkání je na programu příští sobotu proti Bílovci (11.2., čas a místo bude upřesněno).

Více
A TÝM NADĚLIL ŘEPIŠTI SEDM BRANEK

Třetí přípravné utkání bylo pro náš A tým vítězné. Přinášíme vám bližší report z tohoto utkání. Další utkání je na programu již tuto sobotu! Od 10:00 proti SFC Opava B (areál Vista).

Více
A TÝM - DRUHÉ PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ

Druhý náročný týden přípravy je za námi. A tým týdenní cyklus ukončil utkáním s Hlučínem. První poločas hrající ve vysokém tempu skončil remízou. V druhém poločase branky přidal pouze soupeř. V utkání dostaly šanci také nové tváře, které vám budeme postupně představovat a také mladí talenti z naší mládeže. V příštím týdnu se utkáme s polskou Wodzislawí (bližší informace přineseme).

Více
A TÝM VYJEL DO POLSKA, K UTKÁNÍ PROTI GORNIKU ZABRZE

První týden zimní přípravy má náš A tým za sebou. K prvnímu přípravnému utkání vyjel do Polska, kde se utkal s posílenou rezervou Gorniku Zabrze. Po náročném týdnu bylo k vidění kvalitní utkání se zahraničním soupeřem.