×

Úspěchy

Halový turnaj Senice u Hané (19.2.2023) -  Kategorie U13 získala 1. a 2. místo

Halový turnaj v Albrechticích (4.2.2023) - Kategorie U13 získala 3. místo

Halový turnaj v Chebu (27. - 29.1.2023) - Kategorie U12 získala 2. místo

Halový turnaj v Bruntále (28.1.2023) - Kategorie U10 získala 1. a 3. místo. Nejlepším střelcem turnaje se stal Štěpán Vaněk, nejlepším brankářem Patrik Skácel.

......................................................................................................................................................

Moravskoslezská fotbalová liga - 2015/16 - 2. místo

Divize E - 2014/15 - 2. místo

Přebor Moravskoslezského kraje - 2013/14 - 2. místo

Moravskoslezská fotbalová liga - 1995/96 - 1. místo

Divize E - 1994/95 - 1. místo

Pohár UEFA - 1987 - vyřazení až ve čtvrtfinále - výhra nad AIK Stockholm, výhra nad Dundee United, výhra nad Vittoria Guimmares, vyřazení s Espanyol Barcelona

Pohár mistrů evropských zemí - 1986 - výhra nad Paris Saint Germanius, vyřazení z FC Porto

1. liga (ČSR) - 1985/86 - 1. místo (Mistr Československa)

                    - 1986/87 - 2. místo (Velmistr Československa)

Středoevropský pohár - 1981/82 - 2. místo

1. ČNFL – sk. B - 1979/80 - 2. místo

                         - 1980/81 - 1. místo

2. liga – sk. B - 1956 - 2. místo

                - 1961/62 - 2. místo

                - 1965/66 - 2. místo

                - 1966/67 - 2.místo

 
Oblastní soutěž – sk. C - 1949 - 1. místo

Zemská soutěž – sk. C - 1948 - 1. místo

Moravskoslezská divize - 1942/43 - 2. místo

                                      - 1945/46 - 2. místo

                                      - 1946/47 - 1. místo

     

Facebook

Reklama

ad

Tabulka

Tým Z B
1. SK Hanácká Slavia Kroměříž 20 49
2. FC Baník Ostrava 20 41
3. FC HLUČÍN 18 41
4. FC Slovan Rosice 19 35
5. 1. FC SLOVÁCKO B 20 31
6. FK Hodonín 20 31
7. FK Blansko 20 26
8. SFK Vrchovina 20 26
9. SK Uničov 18 25
10. FC TRINITY Zlín, a.s. 19 25
11. SK Hranice 19 23
12. SK Kvítkovice 18 23
13. FK Frýdek - Místek 19 23
14. ČSK Uherský Brod 19 23
15. 1. SC Znojmo FK 20 21
16. 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí 19 19
17. FC Velké Meziříčí 20 18
18. MFK VÍTKOVICE "A" 20 4